Program vanzari: 9:30 - 19:00
Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable
115,99 lei
in stoc depozit
Modul J4858C SX-LC Mini-GBIC
HP Modul J4858C SX-LC Mini-GBIC
367,99 lei
in stoc depozit
Ultrium Universal Cleaning Cartridge
524,99 lei
in stoc depozit
JD118B
HP JD118B
798,99 lei
in stoc depozit
256MB P-Series Cache Upgrade
HP 256MB P-Series Cache Upgrade
990,99 lei
in stoc depozit
Data Cartridge C8010A 72 GB
HP Data Cartridge C8010A 72 GB
108,99 lei
contactati-ne pentru info stoc
LTO-5 Ultrium 3TB
HP LTO-5 Ultrium 3TB
131,99 lei
contactati-ne pentru info stoc
Data Cartridge 160 GB
HP Data Cartridge 160 GB
221,99 lei
contactati-ne pentru info stoc
JD119B
HP JD119B
2.278,99 lei
nu este in stoc
Indisponibil