Accesorii Retelistica

-50%
Reducere
Cat 5 RJ45 Neecranat Pentru cablu rotund
1,99 lei
0,99 lei
in stoc magazin suficient
-33%
Reducere
Cat 5E 24AWG 1 metru
2,99 lei
1,99 lei
in stoc magazin suficient
-29%
Reducere
Patchcord Cat 6 LSZH jacket 0.25m Gri
6,99 lei
4,99 lei
in stoc magazin suficient
-29%
Reducere
Patchcord Cat 6 1m Verde
6,99 lei
4,99 lei
in stoc magazin limitat
-36%
Reducere
PP6-2M Cat 6 RJ45 2m Gri
10,99 lei
6,99 lei
in stoc magazin limitat
-27%
Reducere
Patch Cat 6 UTP 0.25m Rosu
10,99 lei
7,99 lei
in stoc magazin limitat
-23%
Reducere
OEM Patchcord Cat 5e 3m Verde
25,99 lei
19,99 lei
in stoc magazin limitat
-29%
Reducere
NCA-SP-02 FTP 2x RJ45
20,99 lei
14,99 lei
in stoc magazin suficient
-65%
Reducere
SC-SC duplex multimode 5m
Cablu fibra optica Gembird SC-SC duplex multimode 5m
90,99 lei
31,99 lei
in stoc magazin limitat
-41%
Reducere
24x Keystone Grey
79,99 lei
46,99 lei
in stoc magazin limitat
-24%
Reducere
N521.661BK 24 Porturi Snap-In Negru
189,99 lei
144,99 lei
in stoc magazin limitat
cat.5e UTP 0.25m red
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cel mai bun pret
Patchcord Cat 5e 0.25m Negru
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cel mai bun pret
Patchcord Cat 6 0.25m Albastru
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cablu UTP Patch PP12-0.25M 25cm alb
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.25M 25cm alb
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cel mai bun pret
Patchcord Cat 6 0.25m Rosu
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cel mai bun pret
Cablu UTP Patch PP12-0.5M/R 50cm rosu
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M/R 50cm rosu
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
cat.5e UTP 0.25m Green
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cel mai bun pret
Patchcord Cat 6 0.25m Gri
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cel mai bun pret
Cablu UTP Patch PP12-1M/B 1m albastru
Gembird Cablu UTP Patch PP12-1M/B 1m albastru
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor