Accesorii Retelistica

-50%
Reducere
Cat 5 RJ45 pentru cablu rotund
1,99 lei
0,99 lei
in stoc magazin suficient
-33%
Reducere
Cablu UTP Cat 5E 24AWG 1metru
2,99 lei
1,99 lei
in stoc magazin suficient
-27%
Reducere
Patchcord Cat 6 LSZH jacket 0.25m Gri
10,99 lei
7,99 lei
in stoc magazin suficient
-18%
Reducere
Cablu UTP Patch cat 6 PP6-2M 2m
Gembird Cablu UTP Patch cat 6 PP6-2M 2m
10,99 lei
8,99 lei
in stoc magazin limitat
-11%
Reducere
Patchcord Cat 6 1m Verde
17,99 lei
15,99 lei
in stoc magazin limitat
-23%
Reducere
OEM Patchcord Cat 5e 3m Verde
25,99 lei
19,99 lei
in stoc magazin limitat
-65%
Reducere
SC-SC duplex multimode 5m
Cablu fibra optica Gembird SC-SC duplex multimode 5m
90,99 lei
31,99 lei
in stoc magazin limitat
-49%
Reducere
TP Link TL-ANT24SP
128,99 lei
65,99 lei
in stoc magazin limitat
-24%
Reducere
N521.661BK 24 Porturi Snap-In Negru
189,99 lei
144,99 lei
in stoc magazin limitat
RJ45 cat.5e UTP 0.25m Albastru
Patchcord Gembird RJ45 cat.5e UTP 0.25m Albastru
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cablu UTP Patch PP12-0.5M/R 50cm rosu
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M/R 50cm rosu
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patchcord Cat 5e 0.5m Portocaliu
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patchcord Cat 5e 0.25m Negru
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patch cord Cat 5e CCA conductor 0.5m
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patchcord Cat 5e 0.25m Negru
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
cat.5e UTP 0.25m Green
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patchcord Cat 5e 0.5m Verde
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cablu UTP Patch PP12-0.5M 50cm alb
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M 50cm alb
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
cat.5e UTP 0.25m yellow
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cablu UTP Patch PP12-0.5M/Y 50cm galben
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M/Y 50cm galben
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor