Program Call Center: nu se lucreaza cu publicul
Program Ridicare Comenzi: nu se lucreaza cu publicul

Accesorii Retelistica

-50%
Reducere
MP-8P8C RJ45
OEM MP-8P8C RJ45
1,99 lei
0,99 lei
in stoc magazin suficient
-34%
Reducere
Cablu UTP Cat 5E 24AWG 1metru
2,97 lei
1,99 lei
in stoc magazin suficient
-25%
Reducere
cat.5e UTP 0.25m red
3,99 lei
2,99 lei
in stoc magazin limitat
-22%
Reducere
SC-SC duplex multimode 5m
Cablu fibra optica Gembird SC-SC duplex multimode 5m
45,99 lei
35,99 lei
in stoc magazin limitat
-21%
Reducere
TP Link TL-ANT24SP
94,99 lei
74,99 lei
in stoc magazin limitat
-25%
Reducere
Cablu extensie antena TP Link 5 m RP-SMA
118,99 lei
88,99 lei
in stoc magazin limitat
-29%
Reducere
cat 5e 305m retail Alb
347,99 lei
247,99 lei
in stoc magazin limitat
Cablu CAT6 UTP 23AWG 1 metru
Datalink Cablu CAT6 UTP 23AWG 1 metru
2,97 lei
in stoc depozit
Patchcord Cat 5e 0.25m Albastru
3,99 lei
in stoc depozit
Patchcord Cat 5e 0.25m Negru
3,99 lei
in stoc depozit
Patchcord Cat 5e 0.25m Galben
3,99 lei
in stoc depozit
cat.5e UTP 0.25m pink
4,99 lei
in stoc depozit
Patch cord cat. 5E 1m Negru
4,99 lei
in stoc depozit
Patchcord Cat 5e 0.25m Negru
4,99 lei
in stoc depozit
Cablu UTP Patch PP12-0.5M 50cm alb
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M 50cm alb
4,99 lei
in stoc depozit
Patchcord Cat 5e 0.5m Gri
4,99 lei
in stoc depozit
Cablu telefonic RJ11 retractabil 1.2m retail
Gembird Cablu telefonic RJ11 retractabil 1.2m retail
4,99 lei
in stoc depozit
Cablu UTP Patch PP12-0.5M/Y 50cm galben
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M/Y 50cm galben
4,99 lei
in stoc depozit
cat.5e UTP 0.25m green
4,99 lei
in stoc depozit
Patchcord Cat 5e 0.25m Gri
4,99 lei
in stoc depozit