Accesorii Retelistica

-50%
Reducere
Cat 5 RJ45 pentru cablu rotund
1,99 lei
0,99 lei
in stoc magazin suficient
-33%
Reducere
Cablu UTP Cat 5E 24AWG 1metru
2,99 lei
1,99 lei
in stoc magazin suficient
-80%
Reducere
cat.5e UTP 0.25m purple
19,99 lei
3,99 lei
in stoc magazin limitat
-23%
Reducere
Patchcord Cat 6 LSZH jacket 0.25m Gri
12,99 lei
9,99 lei
in stoc magazin suficient
-39%
Reducere
Cablu UTP Patch cat 6 PP6-2M 2m
Gembird Cablu UTP Patch cat 6 PP6-2M 2m
17,99 lei
10,99 lei
in stoc magazin suficient
-11%
Reducere
Patchcord Cat 6 1m Verde
17,99 lei
15,99 lei
in stoc magazin suficient
-23%
Reducere
OEM Patchcord Cat 5e 3m Gri
25,99 lei
19,99 lei
in stoc magazin suficient
-23%
Reducere
OEM Patchcord Cat 5e 3m Verde
25,99 lei
19,99 lei
in stoc magazin limitat
-17%
Reducere
Patchcord Cat 6 15m
29,99 lei
24,99 lei
in stoc magazin limitat
-26%
Reducere
Cablu UTP Patch PP12-30M 30m alb
Gembird Cablu UTP Patch PP12-30M 30m alb
38,99 lei
28,99 lei
in stoc magazin limitat
-65%
Reducere
SC-SC duplex multimode 5m
Cablu fibra optica Gembird SC-SC duplex multimode 5m
90,99 lei
31,99 lei
in stoc magazin limitat
-36%
Reducere
Patchcord RJ45 Cat 6A SFTP LSZH 10 m Gri
55,99 lei
35,99 lei
in stoc magazin limitat
-49%
Reducere
TP Link TL-ANT24SP
128,99 lei
65,99 lei
in stoc magazin limitat
-24%
Reducere
N521.661BK 24 Porturi Snap-In Negru
189,99 lei
144,99 lei
in stoc magazin limitat
Cablu UTP Patch PP12-0.25M 25cm alb
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.25M 25cm alb
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patchcord Cat 6 0.25m Galben
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Cablu UTP Patch PP12-0.5M/R 50cm rosu
Gembird Cablu UTP Patch PP12-0.5M/R 50cm rosu
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
cat.5e UTP 0.25m green
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
Patchcord Cat 6 0.5m Verde
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor
cat.5e UTP 0.25m yellow
1,99 lei
in stoc depozit/furnizor