Program Call Center: nu se lucreaza cu publicul
Program Ridicare Comenzi: nu se lucreaza cu publicul

Produse de la Qoltec in oferta ITGalaxy.ro (280 produse)

-73%
Reducere
Aluminum negru pentru Apple iPhone 6 Plus
Bumper Qoltec Aluminum negru pentru Apple iPhone 6 Plus
32,99 lei
9,00 lei
in stoc magazin limitat
-40%
Reducere
premium pentru iPhone 4/4s
Sticla temperata Qoltec premium pentru iPhone 4/4s
24,99 lei
14,99 lei
in stoc magazin limitat
-37%
Reducere
premium pentru LG G3
Sticla temperata Qoltec premium pentru LG G3
26,99 lei
16,99 lei
in stoc magazin limitat
-27%
Reducere
Cablu DisplayPort v1.1- DisplayPort v1.1 Black
Qoltec Cablu DisplayPort v1.1- DisplayPort v1.1 Black
29,99 lei
21,99 lei
in stoc magazin limitat
-23%
Reducere
DisplayPort v1.1 - DisplayPort v1.1 1080p 3m negru
34,99 lei
26,99 lei
in stoc magazin limitat
-33%
Reducere
5005065W pentru HP si Compaq 65W negru
Incarcator laptop Qoltec 5005065W pentru HP si Compaq 65W negru
90,99 lei
60,99 lei
in stoc magazin limitat
-54%
Reducere
Long Life Dell XPS 14/15/17/L501x 11.1V 6600mAh
Baterie laptop Qoltec Long Life Dell XPS 14/15/17/L501x 11.1V 6600mAh
194,99 lei
89,00 lei
in stoc magazin limitat
SC/UPC simplex MultiMode
2,99 lei
in stoc depozit
ST/UPC simplex MultiMode
2,99 lei
in stoc depozit
LC/APC simplex SingleMode
4,99 lei
in stoc depozit
LC/UPC  Simplex   MultiMode
4,99 lei
in stoc depozit
SC/UPC duplex SingleMode
4,99 lei
in stoc depozit
SC/UPC-FC/UPC  Simplex   MultiMode
5,99 lei
in stoc depozit
SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode
5,99 lei
in stoc depozit
LC/UPC Duplex   SingleMode
6,99 lei
in stoc depozit
LC/APC duplex SingleMode
6,99 lei
in stoc depozit
Cablu Patchcord FTP, CAT6 Yellow
10,99 lei
in stoc depozit
tip AM-BM mini USB 5P 1.8m
10,99 lei
in stoc depozit
tip AM-BM micro USB 5P 1.8m
10,99 lei
in stoc depozit
USB 2.0 Male/ Micro USB Male 10cm black
10,99 lei
in stoc depozit