Program Call Center: 9:30 - 19:00
Program Ridicare Comenzi: 10:00 - 19:00

Produse de la AMP in oferta ITGalaxy (2 produse)

Patchcord UTP, Cat. 6, 3.0m, Alb LSZH
AMP Patchcord UTP, Cat. 6, 3.0m, Alb LSZH
35,99 lei
nu este in stoc
Indisponibil
, FOMM50 PIGTAIL 0.9 DES LC/PC OM3 2M
AMP , FOMM50 PIGTAIL 0.9 DES LC/PC OM3 2M
36,99 lei
nu este in stoc
Indisponibil