Program vanzari: 9:30 - 19:00

Produse de la AMP in oferta ITGalaxy (10 produse)

Cablu FO anti-rozatoare 2-0599622-7
AMP Cablu FO anti-rozatoare 2-0599622-7
8,99 lei
in stoc depozit
Coupler LC Duplex MM Plastic/Metal, Clip/Screw, Almond (10pcs)
AMP Coupler LC Duplex MM Plastic/Metal, Clip/Screw, Almond (10pcs)
14,99 lei
in stoc depozit
Patchcord 50/125, MT-RJ/MT-RJ, 2m, ROHS
AMP Patchcord 50/125, MT-RJ/MT-RJ, 2m, ROHS
23,99 lei
in stoc depozit
Doza aparenta pentru prize DIN, ACO, rama Alb
AMP Doza aparenta pentru prize DIN, ACO, rama Alb
27,99 lei
in stoc depozit
Patchcord 50/125 MT-RJ/LC Duplex, 2m
AMP Patchcord 50/125 MT-RJ/LC Duplex, 2m
38,99 lei
in stoc depozit
Patchcord 50/125, SC/SC Duplex, 2m
AMP Patchcord 50/125, SC/SC Duplex, 2m
61,99 lei
in stoc depozit
Conector LC LightCrimp Plus, Duplex, 50/125
AMP Conector LC LightCrimp Plus, Duplex, 50/125
73,99 lei
in stoc depozit
Conector LC LightCrimp Plus, Duplex, 10 GBit XG 50/125
AMP Conector LC LightCrimp Plus, Duplex, 10 GBit XG 50/125
97,99 lei
in stoc depozit
Patchcord 9/125, LC-PC/LC-PC Duplex, 2m
AMP Patchcord 9/125, LC-PC/LC-PC Duplex, 2m
112,99 lei
in stoc depozit
Patchcord 50/125 MT-RJ/LC Duplex, 3m
AMP Patchcord 50/125 MT-RJ/LC Duplex, 3m
137,99 lei
in stoc depozit