Program Call Center: 8:30 - 17:30
Program Ridicare Comenzi: 8:30 - 17:30

Promotii Accesorii Retelistica

-50%
Reducere
MP-8P8C
1,99 lei
0,99 lei
in stoc magazin suficient
-33%
Reducere
Cablu UTP Cat 5E 24AWG 1metru
2,99 lei
1,99 lei
in stoc magazin suficient
-80%
Reducere
cat.5e UTP 0.25m purple
19,99 lei
3,99 lei
in stoc magazin limitat
-60%
Reducere
Patchcord Cat 6 1m Verde
19,99 lei
7,99 lei
in stoc magazin suficient
-57%
Reducere
Cablu UTP Patch cat 6 PP6-2M 2m
Gembird Cablu UTP Patch cat 6 PP6-2M 2m
22,99 lei
9,99 lei
in stoc magazin suficient
-64%
Reducere
Antena TL-ANT2408CL
69,99 lei
24,99 lei
in stoc magazin limitat
-67%
Reducere
SC-SC duplex multimode 5m
Cablu fibra optica Gembird SC-SC duplex multimode 5m
90,99 lei
29,99 lei
in stoc magazin limitat
-54%
Reducere
Cablu extensie antena TP Link 5 m RP-SMA
118,99 lei
54,99 lei
in stoc magazin limitat
-49%
Reducere
TP Link TL-ANT24SP
128,99 lei
65,99 lei
in stoc magazin limitat
-28%
Reducere
Trusa scule networking WZ0012
Logilink Trusa scule networking WZ0012
99,99 lei
71,99 lei
in stoc magazin limitat
-24%
Reducere
N521.661BK 24 Porturi Snap-In Negru
189,99 lei
144,99 lei
in stoc magazin limitat